Menu

Air-Com

Pneumatyka - Automatyka

header photo

Poznaj bliżej ofertę firmy

Poniżej znaleźć mogą Państwo kategorie produktów jakie znajdują się w ofercie firmy Air-Com.

Złącza pneumatyczne

Oprócz złącz wtykowych oraz pneumatycznych jakie znajdują się w ofercie firmy wyróżnić można również inne złącza hydrauliczne, grodziowe, multizłącza oraz akcesoria do nich dostępne.

Złączki gwintowane

Proste, redukcyjne, kątowe, grodziowe to tylko przykładowe ze złącz jakie znajdują się w ofercie Air-Com. Ponadto w tej kategorii produktów znajdują się również trójniki, czwórniki i inne produkty z dziedziny złącz gwintowanych.

Szybkozłącza hydrauliczne

Z pewnością zaletą szybkozłączek jest łatwe i szybkie łączenie oraz rozłączanie przewodów pneumatycznych. Takie rozwiązanie w znacznym stopniu oszczędza czas i redukuje koszty porównując je ze złączami gwintowanymi i skręcanymi.

Przewody pneumatyczne

Każde połączenie pneumatyczne wymaga odpowiednich przewodów. Takie i wiele innych znaleźć można w ofercie Air-Com. Zabraknąć nie mogło również osprzętu do tych przewodów, rur i opasek.

Zawory kulowe

Mosiężne, plastikowe oraz ze stali nierdzewnej to podstawowe z zaworów kulowych jakie znajdują się w ofercie firmy. Pochodzą od sprawdzonych producentów, a oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Reduktory ciśnienia

Zadaniem reduktorów jest odpowiednie sterowanie ciśnieniem. W zależności od potrzeb ustawić można ręcznie odpowiednie wartości na urządzeniu pneumatycznym.

Zawory bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo w procesach produkcyjnych zapewnić mogą zawory bezpieczeństwa sterowane ręcznie lub automatycznie. Regulują one przepływ cieczy lub gazów przez przewody w odpowiedni sposób.

Podciśnienie w przemyśle

Firma Air-Com oferuje również siłowniki własnej produkcji. Kompaktowe, jednostronnego i dwustronnego działania oraz dostępne do nich akcesoria. Wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, a oferowane w atrakcyjnej cenie.

Narzędzia pneumatyczne

W ofercie znajdują się również narzędzia ręczne i pneumatyczne, które wykorzystują sprężone powietrze do prawidłowego działania. Wiertarki, szlifierki, nitowniki, wkrętarki oraz młotki to tylko niektóre z wyżej wymienionych urządzeń.

Akcesoria przemysłowe

Zabraknąć w ofercie nie mogło również akcesoriów, które wspomagają pracę urządzeń pneumatyki siłowej. Filtry, wyłączniki krańcowe, przekładnie to tylko przykładowe z akcesoriów zawartych w ofercie.

Produkty Eco-line

Linia produktów Eco-line spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź więc jakie produkty znajdziesz w ofercie Air-Com. Smarownice, filtry, reduktory to tylko przykładowe z produktów.

 

Dane kontaktowe

Air-Com Pneumatyka - Automatyka s.c

Ul. Wrocławska 41
55-095 Długołęka k/Wrocławia

Telefon:
+48 71 799 45 81
E-mail:
biuro@air-com.pl
Strona firmowa:
https://air-com.pl/

Media społecznościowe